Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

kratki-wentylacyjnekratki-wentylacyjnekratki-wentylacyjneanemostatkratka-wywiewnanawiewniki

kratka wentylacyjna

Kratki wentylacyjne

Nieodłącznym elementem w wentylacji domu jest kratka wentylacyjna, stanowiąca zakończenie systemu wentylacyjnego.
Kratki wentylacyjne stosowane są zarówno przy wentylacji grawitacyjnej jak i wentylacji mechanicznej.
Kratki wentylacyjne znajdują się przeważnie w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć. Łatwo się domyślić, że należy do nich łazienka, toaleta, kuchnia czy pralnia i suszarnia. Ponadto, warto je również umiejscowić w pomieszczeniach bezokiennych.

Kratka wentylacyjna może subtelnie wtapiać się w otoczenie lub być ciekawym dodatkiem do wnętrza. Jeżeli zależy Ci na estetyce, zastanów się nad wyborem kratki wentylacyjnej ozdobnej, która może występować w licznych kolorach i wzorach oraz może być wykonana z różnego typu materiału np. stal nierdzewna inox czy szkło.

W ofercie sklepu WENT-AR mamy całą gamę różnych kratek wentylacyjnych. Do wyboru są kratki wentylacyjne z tworzywa, kratki wentylacyjne metalowe, kratki wentylacyjne z dekoracyjnym panelem, kratki wentylacyjne do okapu kuchennego, kratki meblowe czy drzwiowe. W kategorii tej dostępne są również anemostaty oraz dyfuzory sufitowe. Swoje miejsce tutaj znalazły także kratki wywiewne do montażu na zewnątrz budynku jako wyrzutnie powietrza, takie jak żaluzje wywiewne czy kratki z okapem i zaworem zwrotnym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl