Czas realizacji zamówienia


Termin otrzymania paczki

czas realizacji zamówienia przez nasz sklep
+
czas dostawy przez przewoźnika

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia tj. uzyskania statusu PRZYJĘTO DO REALIZACJI.

Czas realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 4 dni roboczych (dotyczy to również produktów oznaczonych statusem dostępności "w magazynie dostawcy"). Wyjątek stanowią produkty oznaczone statusem „Na zamówienie”, dla których czas realizacji wynosi od 4 do 8 tygodni.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia tj. maksymalny czas liczony w dniach roboczych, jaki potrzebny jest nam na skompletowanie zamówienia, przygotowanie produktów do wysłania i wysyłka (wysyłki realizujemy z własnego magazynu). Zamówienia na towary o różnym czasie realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.
W przypadku płatności przelewem bankowym powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przestrzeganie terminowości realizacji zamówień jest dla nas najważniejsze. 
Zdarzają się jednak sytuacje losowe powodujące opóźnienie w wysyłce (np. nagłe wyczerpanie stanów magazynowych), wówczas kontaktujemy się z Państwem. 

Czas dostawy zależy od wyboru przewoźnika:

=> przesyłki kurierskie (FedEx) – dostawa zazwyczaj ma miejsce następnego dnia roboczego od dania nadania;
=> paczkomaty (In-Post) – dostawa do paczkomatu zazwyczaj ma miejsce następnego dnia roboczego od dania nadania.

 


Dostępność produktów 

=> "duża ilość", "średnia ilość", "na wyczerpaniu" - tak oznaczone produkty posiadamy w magazynie własnym i ich wysyłkę zrealizujemy w terminie do 1-3 dni roboczych;

=> "w magazynie dostawcy" - tak oznaczone produkty zostaną sprowadzone od naszych dostawców i wysłane z naszego magazynu w podanym terminie zazwyczaj nie przekraczającym 2-4 dni roboczych,

=> "na zamówienie" - tak oznaczone produkty zostaną sprowadzone na specjalne zamówienie w terminie od 4 do 8 tygodni.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl