Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

wentylatory-lazienkowewentylator-lazienkowywentylator-lazienkowywentylator-lazienkowy
wentylator-lazienkowywentylator-lazienkowywentylator-lazienkowyzawor-zwrotny

wentylator łazienkowy

Wentylatory łazienkowe

Brak wentylacji lub zbyt słaba wentylacja pomieszczeń domowych zwłaszcza łazienek i wc, często prowadzi do powstawania nieprzyjemnych zapachów, grzybów i pleśni. Idealnym rozwiązaniem jest wentylator łazienkowy, który odpowiednio dobrany skutecznie usunie wilgotne powietrze i nieprzyjemne zapachy.

Jak dobrać wentylator do pomieszczenia? Jak podłączyć wentylator? Jak podłączyć wentylator z czujnikiem wilgoci? Co to jest zawór zwrotny do wentylatora? W uzyskaniu odpowiedzi na te i inne pytania z pewnością pomocny okaże się nasz poradnik.

W celu łatwiejszego wyszukiwania w sklepie, wentylatory łazienkowe pogrupowane zostały wg funkcji tj. dodatkowego wyposażenia. Do wyboru są: wentylatory standardowe tj. w wersji bazowej pozbawionej dodatkowych funkcji; wentylatory z włącznikiem sznurkowym; wentylatory z wyłącznikiem czasowym (timerem); wentylatory z czujnikiem wilgotności (higrostatem); wentylatory z czujnikiem ruchu; wentylatory z fotokomórką oraz wentylatory o bezpiecznym napięciu 12 V.

W każdej z grup dostępne są: ciche wentylatory, czyli o obniżonym poziomie głośności; wentylatory z łożyskami kulkowymi dzięki którym urządzenia mogą być montowane nie tylko jako wentylatory ścienne, ale również jako wentylatory sufitowe. Oferowane są również wentylatory z zaworem zwrotnym, który zapobiega cofaniu się powietrza do wnętrza pomieszczenia. Dla pozostałych modeli można taki zawór zwrotny zakupić jako dodatkowy element.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl