Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

wentylator-lazienkowywentylator-lazienkowy

wentylator łazienkowy

Wentylator łazienkowy

Wentylator łazienkowy z czujnikiem wilgotności i timerem

Pracą wentylatora można sterować za pomocą czujnika wilgotności i timera. Jeżeli wilgotność w pomieszczeniu przewyższy ustawioną na czujniku wartość, wentylator automatycznie włączy się i będzie pracował do czasu, kiedy wilgotność wróci do normy, wentylator będzie pracował dalej przez czas ustawiony na timerze, po czym się wyłączy. 

Czujnik wilgotności (higrostat) w wentylatorach Awenta wykrywa wilgoć w zakresie od 40% do 90% wilgotności względnej. Minimalny czas opóźnienia wyłączenia (timer) to 3 minuty, natomiast maksymalny czas to 30 minut.

Czujnik wilgotności (higrostat) w wentylatorach Vents i Ventika wykrywa wilgoć w zakresie od 60% do 90% wilgotności względnej. Minimalny czas opóźnienia wyłączenia (timer) to 2 minuty, natomiast maksymalny czas to 30 minut.

Wentylator w zależności od sposobu podłączenia do sieci uruchamia się automatycznie w wyniku wykrycia wilgotności w pomieszczeniu lub zostaje uruchomiony manualnie włącznikiem światła będącym elementem instalacji elektrycznej budynku.

Wentylatory z czujnikiem wilgotności zobacz więcej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl